ADA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Firmamız Hakkında

Ada Güvenlik Sistemleri, kurulduğu günden itibaren, farklı kuruluşların güvenlik sorunlarına çözüm arayan aynı zamanda son teknolojiyle donatılan sistemleriyle, sektörün öncü markalarına hizmet eden yerel bir firmadır. Konutlarda, iş yerlerinde bireysel veya kurumsal alanlarda sizler için özveriyle çalışan, deneyimli ekibimizle, 7/24 güvenlik sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Ada Güvenlik olarak, değerlerimizi müşteri odaklılık ve güleryüzlü hizmet çerçevesinde oluşturmaktayız. Giderek büyüyen uzman kadromuz ve kalite ürün anlayışımızla sevdikleriniz ve sizler için, farklı ve yenilikçi teknolojilerle çalışıyoruz. İnanıyoruz ki, her zaman en iyi ve en kaliteli ürünlerle yarın da sizin için çalışacağız.

Firma Profili

Referanslarımız

Ada Güvenlik Sistemleri olarak bireysel ve kurumsal olmak üzere pek çok memnun müşteriye sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kurumsal Müşterilerimizden birkaçı;

-DENİZLİ POLİSEVİ

-PERÇİN İPLİK ve TEKSTİL

-HASTALYA OTOMOTİV

-DENİZLİ HALICILIK

-FABER MERMER

-HALICI GÖLCÜKLER

-DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

-PAMUKKALE BELEDİYESİ

Tüm Referanslarımız

İnsan Kaynakları

Ada Güvenlik Sistemleri, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin isteklerini karşılamayı ve evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak, hızla gelişmeyi amaçlamaktadır. Toplum, müşterilerimiz, ve bayilerimiz dahil olmak üzere tüm paydaşlarımız için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık sembolü olmakta kararlıdır. Ayrıca Ada Güvenlik olarak, ilkelerini çalışan ve müşteri odaklı değer olarak belirlemiştir. Bugüne kadar tarafsız ve etik çalışma anlayışıyla bizimle aynı yolda yürüyen tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç bilerek, her geçen gün sizlerle birlikte ilerlemeye devam ediyoruz. ailemizin bir parçası olmak ve bizimle çalışmak için hemen aşağıdaki linkten bizimle iletişime geçin.

İş Başvurusu

Güvenliğiniz İçin Buradayız

Teklif almak ve ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçin