Diyafon ve Santral Sistemleri

Ada Güvenlik Sistemleri, iş yerinizde ve evinizde görüntülü kapı telefonları, ziline basıldığında kişinin görüntüsünü otomatik olarak monitöre veya cihaza iletir. Görüntü akışının sağlanmasıyla beraber kapıdaki şahıs ile sesli olarak iletişim kurmanıza veya kapı otomatiğini açmanıza izin veren sistem devreye girer. Bunun sonucunda binanızda veya iş merkezinizde bulunan kapıcı ile direk görüşme yapabilmenizi sağlama, bina içindeki farklı kameraların görüntüleri de kendi monitörü üzerinden gözlemlemenizi sağlama gibi ek seçenekler de bulunur.

Ada Güvenlik Diyafon ve Santral Sistemlerinin amacı;

– Güvenliğinizi sağlamak yönünden bir adım atmış olacaksınız. Tanımadığınız veya çekindiğiniz kişileri evinize ve apartmanınıza girmeden kapıda durdurmanıza yardımcı olacaktır.

– Kurulumda kullanılan kablonun kalitesi çok önemlidir. Apartman uygulamalarında kapı önüne gelen ziyaretçi ile daireler görüşebileceği gibi aynı zamanda kapıcı ile de görüşülebilir. Görüntülü ve görüntüsüz sistemleri mevcuttur.
Dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı tasarlanan, sesli diyafon ve santral sistemleriyle önleminizi alın. Güvenliğiniz için tehdit oluşturan tüm sorunları ve soru işaretlerini ortadan kaldırın.