Hakkımızda

ADA Güvenlik Sistemleri, kurulduğu günden bu yana güvenlik sektörünün tüm dallarında gelişen teknolojiyi sürekli müşterilerine sunmayı hedeflemiş ve bunu başarmıştır. Konusunda deneyimli, tecrübeli ve sürekli kendini geliştiren dinamik kadrosu ile güvenlik sistemleri sektöründe kalitesini kanıtlayarak haklı bir yere sahip olmuştur.

Kısa bir zamanda seçkin bir müşteri portföyüne ulaşmış bulunan firmamız; ülke genelinde aldığı projeleri uzman personel kadrosuyla, sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

ADA Güvenlik Sistemleri olarak ilkelerimize, değerlerimize bağlı kalarak yaptığımız çalışmalar hak ettiğimiz haklı gururun ve takdirin kaynağıdır. Neyi, niçin yaptığımızı bilmek sonuçlarını objektif kriterlerle ölçmek ve değerlendirmek rotamızın sağlam olduğunu göstermektedir. Vermiş olduğumuz hizmetlerle ekip ruhu ile hareket ederek arkamızda mutlu tablolar bırakmaktyız.

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz 
ADA Güvenlik Sistemleri olarak yer aldığımız tüm projelerde rekabet ortamına saygı çerçevesinde istikrarlı bir büyümeye sahip olmak. Dünya genelinde artık hizmetin daha ön plana çıkması sebebiyle mevcut değerlerimizi üstün hizmet ile bütünleştirerek kaliteli bir çalışma ortaya koymak.
 
Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetini öncelikli prensip olarak kabul eden, yapılan çalışmalarda kalite, dürüstlük, güven, satış sonrası hizmet, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yenilikçi ruhunu bunu müşterileriyle buluşturan, sorumluluk alan ve personel seçimini de buna göre yapan ve sağladığı istihdam ile ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmaktır.